Klub Juka Księgarnia Edukacyjna

O nas

Podstawowe informacje

Wydawnictwo JUKA należy do Grupy Edukacyjnej S.A.


Grupa Edukacyjna S.A. znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Polsce. Przygotowywane już od ponad 25 lat profesjonalne materiały dydaktyczne cieszą się zaufaniem uczniów i nauczycieli.

Wydawnictwo JUKA jest firmą wydawniczą działającą na polskim rynku od 22 lat. Specjalizujemy się w wydawaniu podręczników, przewodników metodycznych i pomocy dydaktycznych dla szkół i przedszkoli. Na stałe współpracujemy z zespołem wybitnych specjalistów metodyków, pedagogów i autorów publikacji oświatowych

 

Silne fundamenty.

  • Od ponad 25 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne, jak również materiały metodyczne.
  • Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.
  • Posiadamy siedziby w Kielcach i Warszawie.

  • Nasz zespół to ponad 300 pracowników i współpracowników, których łączy pasja i wieloletnia praktyka.
  • Wydrukowaliśmy dotychczas 80 000 000 książek.
  • Jako jedyni na polskim rynku edukacyjnym oferujemy kompleksowe wsparcie dla przedszkoli i szkół.

 

 

Stale się rozwijamy.

Kreujemy trendy w edukacji, tworzymy nowe projekty wspierające nauczycieli – przykładem jest seria internetowych e-konferencji dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – www.ekonferencje.mac.pl
Tworzymy nowe cykle do nauczania – zarówno dla przedszkola, jak i szkoły. Przykładem są serie „Kraina przedszkolaka”, „Odkrywam siebie”, „Moje ćwiczenia”.


Jesteśmy otwarci na nowe technologie. Oferujemy nowoczesny sprzęt multimedialny dla oświaty, udostępniamy oprogramowanie do zarządzania placówkami, utworzyliśmy Centrum Rozwoju Technologii dla Edukacji.

 

Szeroka oferta.

W skład Grupy Edukacyjnej S.A. wchodzi kilka wydawnictw:

MAC Edukacja, Juka, MT Biznes, Poltext, Laurum.

Oferujemy nie tylko książki, podręczniki, ale także pomoce dydaktyczne, zabawki (marka ELEO), sprzęt multimedialny i oprogramowanie (marki Sprzęt z klasą, Dzień Smyka, Nasze Oceny, Primo). Posiadamy własną księgarnię stacjonarną Wesoła Ciuchcia i internetową Księgarnię Edukacyjną – www.ksiegarnia-edukacyjna.pl

 

Oferta wydawnicza obejmuje między innymi znaną i cenioną serię „Moje Ćwiczenia” do podręczników Ministerstwa Edukacji Narodowej „Nasz elementarz” i „Nasza szkoła”. Swoją działalność wydawnictwo opiera na nowatorskich rozwiązaniach wspierających proces nauczania i wychowania młodego człowieka.

 

 

Grupa Edukacyjna S.A. jako jedyny wydawca jest partnerem rządowego projektu "E-podręczniki" rozwijanego w ramach programu "Cyfrowa Szkoła", dla którego przygotowujemy nowoczesne i interaktywne materiały do edukacji wczesnoszkolnej.

 

 

 

Zobacz prezentację o sile grupy kapitałowej

Powrót na górę strony
Facebook