Autorzy:
Piotr Kaja
Opis cyklu

Księgarnia Edukacyjna - oficjalna księgarnia Wydawnictwa JUKA Pakiet do muzyki w gimnazjum Od chorału do rap-songu prowadzi w muzyczną podróż przez wieki: od średniowiecza, aż po współczesność. Uczniom pomaga realizować własne pomysły, rozwijać zainteresowania i umiejętności, odkrywać dla siebie świat muzyki. Nauczycieli inspiruje do twórczej pracy z młodzieżą. Połączenie tradycyjnego nauczania z nowymi niekonwencjonalnymi metodami i formami pracy sprawi, że każda lekcja muzyki będzie niezwykła i niepowtarzalna.

dla ucznia:
• Podręcznik z ćwiczeniami

dla nauczyciela:
• Przewodnik metodyczny z płytoteką 4 CD
• Program nauczania muzyki III etap kształcenia
• Na stronie www.klubjuka.pl w zakładce Dla nauczycieli dodatkowe materiały ułatwiające pracę, oszczędzające czas (rozkład materiału, scenariusze okolicznościowe, porady ekspertów itp.)
• Materiały multimedialne do wykorzystania z dowolnym modelem tablicy interaktywnej, komputerem lub laptopem (plansze, dodatkowe ćwiczenia)

zajrzyj do środka

W skład cyklu wchodzą: