Edukacja dla bezpieczeństwa w XXI wieku

Autorzy:
J. Falecki S. Kulczyński A.M. Pierzak L. Tanaś
Opis cyklu
Księgarnia Edukacyjna - oficjalna księgarnia Wydawnictwa JUKA
Podręcznik Edukacja dla bezpieczeństwa w XXI wieku, wydany przez Wydawnictwo JUKA
we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia COMMANDO, to przykład aktywnego przekazu wiedzy
i praktycznych doświadczeń przez środowisko wojskowe. Adresowany jest do młodzieży szkolonej oraz pedagogów.
Autorzy książki, osoby o niekwestionowanym autorytecie w swoich specjalnościach, w sposób prosty, typowo żołnierski, pozwalają uczniom poznawać zagadnienia związane z systemem obronnym i strukturą Sił Zbrojnych RP, obroną cywilną i ochroną ludności, zagrożeniami występującymi w okresie pokoju i podczas wojny oraz uczą udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w nagłych wypadkach. Największym atutem podręcznika jest przekaz wiedzy, która stanowi sumę doświadczeń zdobytych w trakcie wieloletniej służby wojskowej.

EdB Zajrzyj do środka

EdB Zobacz ulotkę