Mistrzowska oferta Wydawnictw JUKA i MAC Edukacja

– Najwyższej jakości materiały ćwiczeniowe.

– Jeden formularz zamówienia dla wszystkich materiałów
    edukacyjnych dostępnych w ramach dotacji MEN.

– Publikacje dostosowane do wymogów ustawy o systemie oświaty.

Cena zakupu zeszytów ćwiczeń oraz podręcznika do języka angielskiego zamyka się w kwocie dotacji MEN (74,25 zł).

Poniżej przedstawimy publikacje, dzięki którym każdy nauczyciel może skompletować optymalny zestaw dla siebie i swoich uczniów.

Moje ćwiczenia

- zeszyty ćwiczeń skorelowane z podręcznikiem MEN, które równocześnie tak pogłębiają i poszerzają treści w nim zawarte, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z Naszego elementarza. Seria składa się łącznie z 6 części (4 części Ćwiczeń zintegrowanych
i 2 części Już czytam i piszę) obejmujących treści z zakresu edukacji polonistycznej, społecznej, matematycznej
i przyrodniczej, a także elementy edukacji muzycznej
i plastycznej.

Gra w kolory

– to kompletny, spójny cykl do nauczania w klasach 1-3. Podręcznik został starannie dopasowany do zmian
w edukacji wczesnoszkolnej zgodnie z wytycznymi MEN. Gra w kolory obejmuje: podręcznik (4 części, zestaw ćwiczeń (2 części), matematyka (2 części), Kolorowy start (1 część)

Złóż e-zamówienie:
ezamowienie.juka.edu.pl

Złóż zamówienie u konsultanta

Złóż zamówienie u konsultanta oświatowego Wydawnictwa JUKA lub MAC Edukacja w Twoim regionie.
Konsultanci oświatowi - przejdź do strony
  • Odwiedzą Twoją szkołę
  • Przedstawią pełną ofertę
  • Pomogą w wyborze podręcznika
  • Będą czuwać nad realizacją zamówienia

Konsultanci Oświatowi JUKA - przejdź
Konsultanci Oświatowi MAC Edukacja - przejdź

Zamów telefonicznie

Zadzwoń na numer naszej infolinii: 0 801 802 102, 0 801 808 102 i zrób zakupy przez telefon.
Konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-15:30.

Zamów faksem

Zamówienia można składać faksem na numer: 41 366 33 02

Zamów e-mailem

Zamówienia można składać wysyłając e-mail z zamówieniem na adres:
kontakt@ge.edu.pl